La Villa (Trentino Alto Adige)
La Villa (Trentino Alto Adige) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε La Villa (Trentino Alto Adige)
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε La Villa (Trentino Alto Adige)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel
Strada Rottonara 30, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το Dolasilla Mountain Panoramic Wellness Hotel La Villa 4 αστέρων απέχει 75 χιλιόμετρα από το αεροδρόμιο ΜποΛτσάΝο και προσφέρει χώρος θεραπειών, τζακούζι και σάουνα.
Alpine Hotel Ciasa Lara
Via Altin 9, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το Alpine Hotel Ciasa Lara La Villa απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από την Alta Badia και προσφέρει εστιατόριο. Οι επισκέπτες καλούνται να κάνουν μια βουτιά σε κλειστή πισίνα και να χαλαρώσουν…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε La Villa (Trentino Alto Adige)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Les Contrades Aparthotel
- Hotel Ciasa Tama
- Sport Hotel Astoria Residence
- Garni La Ciasota Hotel
- Hotel Ladinia
- Hotel Rezia
- Hotel Gran Risa
- Pensione Camoscio
- Apartment Sotmarin
- B&B Tamarindo
- Ciasa Montanara Ξενοδοχείο
- Dolomit Boutique Hotel
- Hotel La Villa
- Diana Dolomites Ξενοδοχείο
- Apartments Lasteis
- Garni Juri Bed and Breakfast
- Medesc Bed and Breakfast
- Garni Lasteis B&B - Apartments
- Tlisuera Aparthotel
- Hotel Dolomiti
- Ciasa Alfri Ξενοδοχείο
- Aurora Vintage Ξενοδοχείο
- Residence Manuela
- Residence Astoria
Hotel Des Alpes
Boscdaplan 190, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το Hotel Des Alpes La Villa διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και παιδική χαρά, ενώ Ciampai είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα και χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Villa Alba
116 Strada Colz, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το ξενοδοχείο Villa Alba La Villa 3 αστέρων, 600 μέτρα από την Alta Badia, προσελκύει τους πελάτες με βεράντα και χώρο για πικ-νικ.
Ξενοδοχεία 2 αστέρων σε La Villa (Trentino Alto Adige)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Garni Miriam Hotel
Via Marin 96, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το Garni Miriam Ξενοδοχείο La Villa διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και χώρο για πικ-νικ, ενώ La Rüa είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει Wi-Fi…
Pension Ciasa Olga
Via Boscdaplan 192, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Το Pension Ciasa Olga La Villa 2 αστέρων παρέχει 8 δωμάτια. Αξίζει να επισκεφθείτε τα αξιοθέατα της πόλης όπως Braia Fraida, που απέχει 10 λεπτά οδικώς από το ξενοδοχείο, και La Brancia, που είναι σε…
ξεκινάει από
122 USD
ανά διανυκτέρευση
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε La Villa (Trentino Alto Adige)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Ciasa Bel Marin Διαμέρισμα
- Apartments Picenin
- Ciasa Francesch Διαμέρισμα
- Chalet Fisti
- Chalet La Variete
- Raisc - La Tua Casa In Val Badia Διαμέρισμα
- Larix Lodge
- Residence Crazzolara
- Ciasa Willy App Lavarella
- Chalet Milandora
- Apartments Ciasa Colz
- Chalet Prades Dolomiti Lodges
- Apartments Irene
- Ciasa Col Cuch Διαμέρισμα
- Luxury Chalet At The Foot Of The Dolomites By The Castle
- Chalet Stefan - Apartments
- Apt Bel Pre
- Chalet Susi
- Ciasa Willy App Conturines Διαμέρισμα
- Surrounded By Green - Luxury Chalet At The Foot Of The Dolomites
- Apartements Precalalt
- Ciasa Dolomites Διαμέρισμα
- Apartments Sotbosch
- Ciasa De Munt Διαμέρισμα
- Ciasa Odlina Apartment
- Appartamenti Genziana
- Residence Ciasa Giardun
- Plaoen Apartments
- Ciasa Rosra Apartment
- Appartamenti Les Viles
- Natur Luch Sossach
- Chalet Apartments Ambria
- Chalet Mi Amur
- Residence Milandora
- Appartamento Ciasa Vilin
- Casteller Apartment Deluxe
- Rifugio Gardenacia Guest House
- Apartments Brunella
- Belaval Apartments
- Luxury Chalet At The Foot Of The Dolomites By The Castle
- Ciasa Irene Dreizimmerwohnung
- Ciasa Mira - Belaval Apartments
- Elmes Bed and Breakfast
- Casa Zilli Διαμέρισμα
- Dolomitdreams Ξενοδοχείο
- Appartamenti Astoria La Villa
- Apartments Sotbosch
- Residence Sottsass
- Splendor Chalet 5-Bedroom In Badia Bz
Mi Chalet
65 Strada Boscdaplan, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Η Mi Chalet La Villa προσφέρει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική εμπειρία παρέχοντας πρόσβαση στο τζακούζι και στη σάουνα.
Chalet Funtanacia
Strada Funtanacia 100, La Villa (Trentino Alto Adige), Ιταλία
Η Chalet Funtanacia La Villa με 7 δωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 15 άτομα και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με σκι.